"Szczerze polecam każdemu kto chcę nauczyć się nie tylko strzelać, ale też przeżyć."

Opinie kursantów o szkoleniach

Szkolenia na wysokim poziomie, pełny profesjonalizm. Śmiało mogę polecić osobom zaczynającym przygodę z bronią palna lub chcącym czegoś więcej. Jak i też po prostu ludziom którzy chcą miło spędzić czas w doborowym towarzystwie.

~ Majki

Na szkoleniach u Zimy i "Iksa" byłem 4 razy i planuje następne wizyty. Pierwszy raz byłem w listopadzie 2021 i od razu szok w pozytywnym znaczeniu - nawał informacji i nauka w przyspieszonym tempie. Wszystko baaardzo praktycznie i jeśli tylko masz pytanie "dlaczego tak?-bo ja bym zrobił inaczej" od razu uzasadniane i logicznie tłumaczone.

To co mnie najbardziej zaskoczyło szalenie pozytywnie to, że po paru ćwiczeniach strzeleckich, dodaniu trochę stresu w formie "force on force" wyszło, że całe moje wyćwiczone "dryle" trafia szlak i wychodzą moje naturalne sposoby postępowania, o których gdyby nie Zima i X być może nigdy bym się nie dowiedział. To co ćwiczyłem w sterylnych warunkach chłopaki zweryfikowali w kilka godzin i wszystko ładnie się poukładało i stało naturalne - mój organizm sam wybierał to co mu pasuje i co wychodziło dopiero pod "dużą" presją. Oczywiście dla miłośników dryli też jest ich masa - jeśli chcesz dostaniesz te sprawdzone w boju i będziesz je mógł godzinami szlifować w domu.

Osobny temat to zajęcia z czarnej taktyki - temat jest tak rozległy i złożony a chłopaki dwoją się i troją, żeby przekazać jak najwięcej wiedzy - wszystko praktycznie. Po takiej ilości wiedzy potrzebujesz sobie to wszystko ułożyć w głowie, ale po pewnym czasie wszystko staje się logiczne i naturalne.

Podsumowując - profeska szkolenia i elita instruktorska dla tych, którzy chcą się rozwijać w tej konkretnej dziedzinie. Prawdopodobnie już po pierwszych zajęciach Twój świat strzelecki odwróci się do góry nogami - u mnie tak było - i zobaczysz jak niewiele wiesz i w jak fałszywych przekonaniach żyjesz co do realiów...

Polecam każdemu - nawet jeśli nie interesuje cię świat strzelecki, jednostek specjalnych itp, to jest to niepowtarzalna okazja dotarcia do pewnych obszarów siebie, których wcześniej nie miałeś okazji poznać.

~ Marcin

Szkolenie z "wysokościówki" było naprawdę MEGA! Obaj Instruktorzy to najwyższa półka. Zajęcia prowadzone na luzie, z humorem, jednocześnie bardzo profesjonalnie i z duża uważnością na uczestnika. Ćwiczenia dostosowane do poziomu. Prima Sort. Polecam serdecznie wszystkim.

~ Przemek

Szczerze polecam każdemu kto chcę nauczyć się nie tylko strzelać, ale też przeżyć. Ćwiczenia są odpowiednio dobierane do poziomu umiejętności strzelca. Panowie wiedzą co robią i nie rzucają słów na wiatr. Na szkoleniu byłem pierwszy i na pewno nie ostatni raz. Pozdro!

~ Szymon

Dwóch Fachowców z wielkim starzem bojowym nie trzeba więcej dodawać! Po prostu zapisz się na szkolenie i to przeżyj!

~ Gandalf

Co dają szkolenia u chłopaków? Praca na broni, współpraca w zespole, ćwiczenie komunikacji, a to wszystko w świetnej atmosferze. Każdy trening rozwala system w głowie i w domu człowiek siada i myśli o tym wszystkim czego dowiedział się na szkoleniu. Dla mnie bomba. Dzięki panowie za wiedzę, którą przekazujecie!

~ Włodek

Polski rynek bojowo-obronnych szkoleń strzeleckich przyzwyczaił nas do tego, że idzie się na jedno szkolenie, ewentualnie poziom 1, 2, 3, i na tym kończy się oferta danej firmy. Do tego często okazuje się, że więcej w tym wszystkim sportu, niż taktyki.

Zima z X-em wprowadzili niespotykany dotychczas model, który dzięki elastyczności i ciągłemu dostosowaniu treningów do poziomu uczestników, a także systematycznemu dodawaniu kolejnych elementów, stawia przed nami coraz to nowe wyzwania i pozwala na dalszy rozwój umiejętności.

To wszystko z oczywistą korzyścią dla nas, kursantów, ale również dla samego rynku, bo już widać, że Panowie mocno w nim namieszali, i kolejne firmy, chcąc nie chcąc, również zaczynają rozszerzać ofertę (chociaż oczywiście oryginał pozostaje oryginałem :]).

Najlepszą chyba rekomendacją jest fakt, że ludzie wracają na kolejne treningi i ja również wracam, i wracać będę.

~ Piotrek

Wpadamy z synem przy każdej okazji. Młody w końcu nauczył się drzeć mordę i przeklinać ;)

A tak serio, to nie przeklina, ale w domu szlifuje to, czego się nauczył, bo trening nie polega tylko na zmęczeniu uczestników, ale bardziej na otwieraniu głów. Dawka wiedzy z każdego kolejnego szkolenia rośnie wykładniczo. Chłopaki widzą, kto ile umie, na ile można komu pozwolić. No i nie zdarzyło się, żeby nie odpowiedzieli na jakiekolwiek pytania odnośnie sytuacji taktycznych. A to chyba w szkoleniu najważniejsze.

Szacun za wiedzę, której nie traktujecie ekskluzywnie, jako daną nielicznym, tylko chętnie przekazujecie ją dalej.

Przygoda z Zimą i X-em trwa i trwa mać! :)

~ Tomek

Wrażenia po, tak jak atmosfera w trakcie, bardzo pozytywne. Dużo przekazanej wiedzy i możliwości przećwiczenia omawianych zagadnień. Przez cały czas trwania szkolenia nie czułem aby chociaż trochę były łamane zasady bezpieczeństwa. Szkolenie pomogło mi szlifować podstawy co uważam za kluczowe. Instruktorzy mieli czas odpowiedzieć na wszystkie pytania, uzasadnić swoją wypowiedź, przeanalizować wszystko co robiłem i na podstawie tego pomoc mi skorygować błędy.

Dziękuje za cała przekazana wiedzę. Z cała pewnością do zobaczenia.

~ Filip

Super zajęcia! Super podejście Zimy i Pana X, dużo gadania na temat, śmiechów i nauki. Ogrom wiedzy podany w przystępny sposób, zawsze chętnie wytłumaczą pokażą i skorygują. Człowiek czuje się jak na prawdziwym szkoleniu i morda sama się cieszy, że może liznąć świata operatorów oddziałów specjalnych. Nie wystrzeliwujesz tony ołowiu ale uczysz się poruszania z bronią i jak z niej korzystać. Po zajęciach czacha dymi i bardzo fajnie jest obejrzeć siebie na nagranych filmikach żeby poprawiać błędy i utrwalić wiadomości.

~ Łukasz

Miałem przyjemność trenować pod okiem Zimy i Pana X przez okres kilku miesięcy. Wrażenia, wspomnienia niesamowite. Ogromna wiedza praktyczna pozwala im na prowadzenie zajęć na poziomie nieosiągalnym chyba nigdzie indziej. Realizm i dynamika zadań robią naprawdę wrażenie i pozostawiają niesamowite wspomnienia. Każda osoba, która chciała by poznać solidne podstawy strzelania dynamicznego powinna skorzystać i ich oferty szkoleniowej.

~ Rychu

Świetna ekipa – konkretnie, merytorycznie, bezpiecznie. Przeszedłem z Nimi cały mój „szlak bojowy” od pierwszego kontaktu z bronią przez force on force po „jeden dzień z życia specajalsa” i zdecydowanie polecam. Nie ma timerów, nie patrzą czy cienie padają na stopy : ) i czy postawa zgadza się podręcznikiem. Uczą za to myśleć i działać, a o to w tym chyba chodzi!

~ Bartek

Byłem raz na szkoleniu podstawy strzelectwa bojowego - pistolet. Jestem bardzo zadowolony, chłopaki pokazali mi odpowiednią postawę, jak wychwycić błędy w postawie. Nauczyli podstawowych dryli, jak wymieniać magazynek, itp. Teraz ćwiczę w domu. Jak będę przekonany, że przyswoiłem wszystko co mi pokazali przyjdę ponownie, aby mnie sprawdzili i pokazali kolejne rzeczy. Szczerze polecam.

~ Gumcio

Jedyne takie szkolenia w Polsce, gdzie przez jeden dzień uczestnik na każdym poziomie może poczuć się jak specjals i być częścią czegoś naprawdę wyjątkowego. Jest adrenalina, jest dynamicznie ale jest też bardzo bezpiecznie.

Pełna profeska od kursantów. Gorąco polecam!

~ Daniel

Dzień z życia specjalista to przede wszystkim przygoda, która pozostaje na resztę życia.

Najistotniejszym elementem jest nauka dynamiki z daleko idącymi środkami ostrożności.

Kara wyrobiła nawyk odliczania (Pozdro dla Zbyszka) 💖💖💖💖💖💖

~ Lecho

Treningi na niewiarygodnie wysokim poziomie! Bez względu na poziom kursanta. Umiejętności tych dwóch Panów są nie do podważenia. Mimo wysokiej intensywności, nigdy nie czułem, że mi coś grozi oraz wiedziałem, że jestem w dobrych rękach.

~ Karol

Lepszych instruktorów nie znam.

~ Wiesiek Cyferblat

Najlepszy szkoleniowiec w tej części świata!

Zima 💥🤝

~ Leszczu

Zima krótko,

Zima to nie racja, co zawsze mówisz.... to ciężka prawda co mówisz.

Lubię Twoje porady, dla jednych są oczywiste dla innych są ciężkie do przyswojenia, bo nauczyli się na pamięć schematów i tak to jest: "a jak to,... ja na treningach i szkoleniach tak robiłem i się naumiałem" 😜

A szkolenia, nie tylko powinny uczyć schematów, lecz myślenia i nawet powiem więcej, dać sygnał żeby spie...ć jak trzeba, aby nie dostać kulki, chować się żeby przeżyć 😁 "Nic za wszelką cenę"

Twoje treningi i porady są bardzo życiowe. Szkolenia... szkoleniami, ale myślenia nic nie zastąpi, to co przekazujecie na szkoleniach to co widzę naturalne i swobodne!

Widzę na filmach, jak chcecie poprosić żeby ludzie zaczęli myśleć 😃

Lubię Was oglądać! Jak znajdę czas to wpadnę trochę zaczerpnąć wiedzy praktycznej 😊

Ps. Ludzie myślą że nauczą się kilku schematów i comandofoka 😛😛😛

~ Daniel Bagan

Twoja opinia jest dla nas ważna. Dzięki niej możemy ulepszać i rozwijać ofertę szkoleniową.

Kontakt

Winter Szkolenia / Royal TactX

FirmaWINTER SZKOLENIA Sebastian Zimochocki Bank41 1050 1025 1000 0091 3679 1549 Nip837 128 0854 Emailwinterszkoleniazima@gmail.com Tel+48 509 476 042