Często zadawane pytania

Co z brakiem doświadczenia?

Do treningu możesz podejść bez doświadczenia strzeleckiego. Wszystkie zadania szczegółowo omawiamy, a popełniane błędy korygujemy na bieżąco.

Jak długo trwają zajęcia?

Długość treningu jest zależna od ilości kursantów. Z naszego doświadczenia wynika, że na jedną osobę poświęcamy około jednej godziny.*

Ile naboi wystrzelę?

Przeważnie zużywamy 25 szt. nabojów do pistoletu, 25 szt. do karabinka i 20 szt. do strzelby.* W razie potrzeby amunicję można dokupić.

Ile osób trenuje?

Maksymalna ilość to 12 ćwiczących. Minimalnej nie ma - jesteśmy obecni na każdym zaplanowanym spotkaniu niezależnie od liczby chętnych.

Strzelacie na czas?

Walka o życie to nie zawody sportowe. Tutaj nie uświadczysz stopera ani gonitwy za lepszymi czasami. U nas jest nauka walki, a ta nie lubi pośpiechu!

Za co płacę?

Dużą część treningu przeznaczamy na analizę i omówienie danego działania. Pozwala to na efektywne wykorzystanie amunicji w praktyce. Płacisz za wiedzę i rozwój umiejętności, a nie za bezmyślną utylizację kulek.

Czy muszę mieć własny sprzęt?

Na czas treningu zapewniamy broń, amunicję, tarcze, środki ochrony słuchu. Jeżeli zaś masz kufry pełne super szpeju, to nie pozwól im się kurzyć.

Czego wymagacie?

Warunkiem koniecznym do przystąpienia do szkolenia jest głowa otwarta na wiedzę i konstruktywną krytykę. Bezwzględnie przestrzegamy zasad określonych w regulaminie strzelnicy, z której korzystamy.

W co się ubrać?

Nie obowiązuje u nas tzw. dress code. Trenujesz w tym czym czujesz się komfortowo. Może być to garnitur, sukienka, mundur lub jeansy i hawajska koszula. Ważne, aby ubiór był adekwatny do warunków panujących na strzelnicy.

Można przyjść popatrzeć?

Istnieje możliwość uczestnictwa w naszym treningu jako tzw. wolny słuchacz. Wystarczy, że współdzielisz z nami opłatę za oś strzelecką. Na dyskusje strzelecko-taktyczne jesteśmy zawsze otwarci.

Oferujecie zniżki?

Za każdą osobę przyprowadzoną na trening otrzymasz 100 zł zniżki (max 6 osób).

Za każde uczestnictwo w szkoleniach podstawowych: "Karabinek i pistolet", "Bezpieczeństwo osobiste", "Strzelectwo bojowe" dostajesz 15% rabatu do wykorzystania na kurs specjalny (max 45%).

Czy opłata przepada?

Nie martw się. Jeżeli opłata (częściowa/całościowa) za uczestnictwo w szkoleniu została wniesiona, a nie możesz w nim uczestniczyć lub z przyczyn niezależnych od nas nie możemy jego przeprowadzić, to środki te w 100% przechodzą na przyszły, wybrany przez Ciebie trening.

* nie dotyczy kursów specjalnych

Przydatne informacje

Bezpieczeństwo szkolenia

Podczas naszych kursów strzeleckich poruszamy się w trzech różnych środowiskach: dom, samochód, ulica. Wszystkie te obszary łączy jeden wspólny mianownik - bezpieczne i sprawne posługiwanie się bronią palną. Na to zwracamy szczególną uwagę.

Trenuj metody działania stosowane w elitarnych jednostkach wojskowych

Kontakt

Winter Szkolenia / Royal TactX

FirmaWINTER SZKOLENIA Sebastian Zimochocki Bank41 1050 1025 1000 0091 3679 1549 Nip837 128 0854 Emailwinterszkoleniazima@gmail.com Tel+48 509 476 042