Breaching

Siłowe torowanie przejścia

Grupka ludzi podczas warsztatów strzelectwa obronnego

Myśl, forsuj, zdobywaj

Breaching ma na celu jak najszybsze, taktyczne wejście do pomieszczenia. Polega na siłowym otwarciu zamkniętych drzwi i okien. Może być wykonany mechanicznie (młot, trójząb, narzędzia rozporowe) lub balistycznie przy użyciu ładunków wybychowych oraz broni gładkolufowej. Jest to pierwszy krok do wejścia do obiektu i działaniu na zasadach CQB.

Praca na ładunkach wybuchowych dla cywili jest wykonywana materiałami i środkami dostępnymi dla cywilnych posiadaczy broni palnej.

Uwaga!

Szkolenie jest kierowane do wszystkich niezależnie od doświadczenia. Początkujący zaczynają od podstawowych, statycznych dryli, powoli przechodząc do tych trudniejszych. Starzy wyjadacze zaś muszą sprostać dużo bardziej wymagającym i złożonym zadaniom.

Program szkolenia

Blok 1

  • użycie mechanicznych urządzeń wyłomowych (młot, trójząb)

Blok 2

  • zastosowanie strzelby do wykonania wejścia do pomieszczenia

    • odstrzeliwanie zamka

    • odstrzeliwania zawiasów

Blok 3

  • zastosowanie ładunków wybuchowych do wykonania wejścia do obiektu

Potrzebujesz więcej informacji?

Przydatne informacje

Bezpieczeństwo szkolenia

Podczas naszych kursów strzeleckich poruszamy się w trzech różnych środowiskach: dom, samochód, ulica. Wszystkie te obszary łączy jeden wspólny mianownik - bezpieczne i sprawne posługiwanie się bronią palną. Na to zwracamy szczególną uwagę.

Kontakt

Winter Szkolenia / Royal TactX

FirmaWINTER SZKOLENIA Sebastian Zimochocki Bank41 1050 1025 1000 0091 3679 1549 Nip837 128 0854 Emailwinterszkoleniazima@gmail.com Tel+48 509 476 042